להפסיק לעשן עם לייזר סטופ - באתר
.

בעקבות ההצלחה המסחררת ברחבי העולם
עם רבבות אנשים אשר נגמלו מעישון,
שיטת לייזר סטופ עכשיו כאן, גם בישראל!

גמילה מיידית מעישון 
ללא השמנה בטיפול פשוט ואחריות לשנה

*** השירות מגיע עד אליך ***

להפסקת עישון עכשיו - השאירו פרטים כאן

דואר אלקטרוני *
שם
טלפון סלולארי *

השיטה עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר
לטיפול באנשים המעוניינים להפסיק לעשן בקלות ובמהירות

כיצד טיפול בלייזר משפיע  בקלות על גמילה מעישון?

טיפול באמצעות לייזר קר (אינו פולשני, אינו כואב וצורב) על נקודות האנרגיה הנמצאות בגופנו באזורי האוזניים, פנים והידיים מוביל את האדם להמעיט ובהמשך לבטל את הצורך לעשן מיידית!
למעשה, יותר מ 90% מכלל לקוחותינו מפסיקים לעשן לגמרי כבר לאחר הפגישה הראשונה!

שמי אבי טאוב בן 56, גר בקרית גת, רוב חיי עסקתי בתחום מיזוג אויר.
לאחר 31 שנים של עישון 3 חפיסות ביום, חברים הציעו לנסות טיפול של חצי שעה.
הפסקתי לעשן! הייתי בשוק מוחלט בגלל הקלות שמעשן כמוני הצליח
וקיבלתי החלטה לעשות הכל ולהביא את השיטה הזאת לארץ.
לפני יותר מ 5 שנים שמתי לי למטרה לעזור לכמה שיותר אנשים. 
לאחר לימודים והכשרה בחו"ל, הקמתי את לייזר סטופ בישראל.
כך אני עוזר לאלפי אנשים להיגמל מעישון סיגריות.

מהי השיטה של לייזר־סטופ להפסקת עישון?

לייזר־סטופ נותנת לך הזדמנות להפסיק לעשן בשיטה הכוללת: טיפול בלייזר, הדרכה ותמיכה אישית. במסגרת הטיפול מכוונים קרני לייזר בעוצמה נמוכה לנקודות אנרגיה שונות בגוף, כדי להגביר את הפרשת האנדורפינים – חומרים שהגוף מפריש באופן טבעי כדי להקל על כאב וכדי להרפות מתח ועצבנות. הטיפול בלייזר אינו פולשני ואינו כואב.

כמה זמן השיטה הזאת קיימת?

את השיטה פיתחה אן פֶּנמֵן בבריטניה ב־1992. מאוחר יותר התפשטה השיטה גם ביתר ארצות אירופה ובארצות־הברית. עכשיו אפשר לעבור את הטיפול גם בישראל!

מה הקשר בין לייזר, אנדורפינים והפסקת עישון?

על־פי הידע שיש בידנו כיום, הניקוטין, המצוי בסיגריות ובמוצרי טבק בכלל, גורם להפרשת אנדורפינים. שחרור כמות גדולה של אנדורפינים בעקבות העישון הוא הסיבה לתחושת הרוגע וההנאה המושכת אנשים לעשן על־אף הנזק הרב הכרוך בכך. הפסקת העישון משפרת את המצב הבריאותי ובסופו של דבר מביאה להרגשה טובה יותר, אולם בטווח הקצר נוצרת תחושת עצבנות ומתח כתוצאה מהירידה החדה בהפרשת האנדורפינים. כדי להתגבר על המכשול הזה, אפשר לגרום לשחרור מוגבר של אנדורפינים באמצעות כיוון קרני לייזר לנקודות מסוימות בגוף. כך אפשר להשיג הקלה בתחושה הלא־נעימה המתלווה לתהליך הפסקת העישון.

איפה בגוף נמצאות הנקודות האלה שצריך לכוון אליהן לייזר?

מדובר בנקודות מסוימות בגוף שטיפול בהן מביא לשחרור אנדורפינים. הן נמצאות בידיים, באוזניים, באף ועל פרקי־היד.

כמה זמן נמשך הטיפול?

הטיפול כולל מספר מפגשים. המפגש הראשון נמשך כשעה. המפגשים הבאים – כחצי שעה כל אחד.


אחרי 30, 40, 50 שנה של עישון, זה בכלל יעזור לי?

בלי ספק. לא משנה כמה שנים עישנת או כמה סיגריות ביום, אם הרצון להפסיק לעשן הוא אמיתי, השיטה הזאת תעזור להשיג את המטרה.

יש לטיפול בלייזר תופעות לוואי?

הטיפול בטוח לחלוטין ואין לו תופעות־לוואי בלתי־רצויות. הוא אינו כרוך בכאבים או כל תחושה לא־נעימה אחרת. רוב המטופלים מרגישים נינוחים ורגועים במהלך הטיפול בלייזר ואחריו.

בכל זאת, יש אנשים שלא יכולים לעבור את הטיפול?

הטיפול אינו מומלץ לנשים בהיריון ולצעירים מתחת לגיל 18. אנשים הסובלים מאפילפסיה צריכים להתייעץ עם הרופא שלהם לפני הטיפול ולקבל את אישורו בכתב.

ניסיתי כבר כל־כך הרבה שיטות, למה דווקא השיטה הזאת תעזור לי?

רוב המטופלים מגיעים אחרי שכבר ניסו שיטות אחרות להפסקת עישון. רובם מצליחים בזכות השיטה הזאת. שיטת הטיפול בלייזר מבוססת על ההנחה שהמטופלים רוצים באמת להפסיק לעשן אך זקוקים לעזרה כדי לעבור את המכשולים הפיזיים והפסיכולוגיים העומדים בדרכם. ייחודה של השיטה בכך שהיא דואגת להקל גם על התופעות הגופניות הלא־נעימות שמלוות את תהליך הפסקת העישון וגם על קשיים הנפשיים הכרוכים בתהליך. זוהי הסיבה לשיעור ההצלחה הגבוה.

ההצלחה מובטחת בשיטת הטיפול הזאת?

שיעור ההצלחה גבוה מאוד והוא למעלה מ 85%. כלומר הרוב המכריע של המטופלים הפסיק לעשן בעקבות הטיפול. עם זאת, אין טיפול שמבטיח מאה אחוז הצלחה, אפילו לא הטיפול בלייזר.

תמיד רציתי להפסיק לעשן, אבל אני לא רוצה לעלות במשקל…

הפסקת עישון לא חייבת להיות מלווה בעלייה במשקל. הטיפול בלייזר מקטין את תחושת האי־שקט שעלולה לגרום לאכילה מופרזת וההדרכה המשולבת בטיפול עוזרת להתאים את אורח־החיים לשינוי ולהימנע מהשמנה.

איך מתכוננים לטיפול?

אין צורך להתכונן לטיפול. מומלץ לעשן את הסיגריה האחרונה זמן קצר לפני הטיפול הראשון בלייזר.

אחרי 44 שנות עישון

הגעתי ללייזר סטופ לאחר ששמעתי על השיטה מבני שהצליח גם הוא להיגמל לאחר שנים רבות של עישון. בשני מפגשים גמרתי עם הצרה של העישון לאחר 44 שנים של קשר הדוק ותלות מוחלטת של קופסה וחצי ביום. חיי השתנו מאוד מרגיש טוב נושם טוב יותר, צועד כל בוקר מאושר מאוד.

אמנון שמש, ירושלים

הפסקת עישון במפגש של שעה

קוראים לי גלית וחזרתי לנשום בזכות אבי מלייזר סטופ. ארבעים דקות של טיפול ויצאתי לא מעשנת. 24 שנות עישון (1.5 קופסאות נובלס ביום)…. מי היה מאמין??? אבי – תודה רבה רבה על החיים הנקיים הטובים והחדשים. מי שמעוניין בהמלצה-אפשר לפנות אליי דרך הפייסבוק (Galit Bahar Akunis).

גלית בכר אקוניס

אחרי 2 קופסאות ביום...

עישנתי למשך 32 שנים, בשנים האחרונות הגעתי למצב של 2 קופסאות ביום בקלות. מישהו מהמשרד שלנו הפסיק באמצעות טיפול של לייזר סטופ לפני כמה חודשים אבל אני לא הייתי מוכנה אז, אבל כששמעתי שלייזר סטופ פתחו בבאר שבע אמרתי שאני חייבת להגיע. בדרך אנשים ניסו לערער את בטחוני ולהגיד לי שאני לא יציליח וזה לא יעזור לי. אבל לא כך הדבר אחרי המפגש הראשון והטיפול של הלייזר לא היה לי דחף לעשן בכלל. אני מרגישה נהדר, הלייזר עושה את העבודה וכך גם הצוות עם התמיכה והעזרה. אני מאוד ממליצה לכם!

נעמי חן, 48 , הנהלת חשבונות, באר שבע

לא הרגשתי שום רצון לעשן :)

במשך 40 שנה עבדתי עבודה פיזית ובכל יום נהגתי לחסל קופסת סיגריות שלמה (לפחות). מאסתי בסיגריה ששלטה בי. מאסתי בריח ובכנות התחלתי לחשוש לבריאותי. אישתי סיפרה לי שהיא שמעה בעבודה על לייזר להפסקת עישון ושאלה אם אני מעוניין ואמרתי ששווה לנסות. כבר לאחר המפגש הראשון, לא הרגשתי שום רצון לעשן והתחושה הייתה מעולה. הניסיון היה לחלוטין שווה! אני ממליץ לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים שלו ולהפסיק להכניס עשן לגופו!

ראובן זמיר , 55 , מושב רנן

לא האמנתי שאוכל להיגמל

עישנתי במשך 32 שנים וכבר לא האמנתי שאוכל להיגמל. בשיחה אקראית גיליתי על שיטה ידידותית ולא כואבת. הגעתי לטיפול בלייזר סטופ ולאחר טיפול אחד הבלתי יאומן קרה, הנחתי את קופסאת הסיגריות ומאז לא נגעתי בה, עברה כמעט שנה. התחושה היא כאילו לא עישנתי מעולם – אין לי שום רצון או צורך לעשן. אני ממליצה בחום

רחלה חמו, סגנית מנהלת בית ספר, 48 

גמילה מעישון 
ללא השמנה בטיפול פשוט ואחריות לשנה

*** השירות מגיע עד אליך ***

להפסקת עישון עכשיו - השאירו פרטים כאן

שם
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.