הפסקת עישון

סיפורי ההצלחה שלנו

הפסקת עישון במפגש של שעה

הדס

סיפורי הצלחה – הפסקת עישון

אמנון שמש, באר שבע

הגעתי לייזר סטופ לאחר ששמעתי על השיטה מבני שהצליח גם הוא להיגמל לאחר שנים רבות של עישון. בשני מפגשים גמרתי עם הצרה של העישון לאחר 44 שנים של קשר הדוק ותלות מוחלטת של קופסה וחצי ביום. חיי השתנו מאוד מרגיש טוב נושם טוב יותר, צועד כל בוקר מאושר מאוד.

הפסקת עישון במפגש של שעה

הפסקת עישון במפגש של שעה - גלית בכר אקוניס:

קוראים לי גלית וחזרתי לנשום בזכות אבי מלייזר סטופ .ארבעים דקות של טיפול ויצאתי לא מעשנת. 24 שנות עישון (1.5 קופסאות נובלס ביום)….מי היה מאמין??? אבי – תודה רבה רבה על החיים הנקיים הטובים והחדשים. מי שמעוניין בהמלצה-אפשר לפנות אליי דרך הפייסבוק (Galit Bahar Akunis).

הפסקת עישון במפגש של שעה

 

נעומי חן, 48 , ניהול חשבונות, באר שבע

עישנתי למשך 32 שנים, בשנים האחרונות הגעתי למצב של 2 קופסאות ביום בקלות. מישהו מהמשרד שלנו הפסיק באמצעות טיפול של לייזר סטופ לפני כמה חודשים אבל אני לא הייתי מוכנה אז, אבל כששמעתי שלייזר סטופ פתחו בבאר שבע אמרתי שאני חייבת להגיע. בדרך אנשים ניסו לערער את בטחוני ולהגיד לי שאני לא יציליח וזה לא יעזור לי. אבל לא כך הדבר אחרי המפגש הראשון והטיפול של הלייזר לא היה לי דחף לעשן בכלל. אני מרגישה נהדר, הלייזר עושה את העבודה וכך גם הצוות עם התמיכה והעזרה. אני מאוד ממליצה לכם!

הפסקת עישון במפגש של שעה

ראובן זמיר , 55 , מושב רנן

הגעתי למצב שבמשך 40 שנה עבדתי עבודה פיזית מאוד ובכל יום נהגתי לחסל קופסת סיגריות שלמה (לפחות). מאסתי בסיגריה ששלטה בי. מאסתי בריח, ובכנות התחלתי לחשוש לבריאותי. אישיתי סיפרה לי שהיא שמעה בעבודה על לייזר להפסקת עישון ושאלה אם אני מעוניין ואמרתי ששווה לנסות. כבר לאחר המפגש הראשון, לא הרגשתי שום רצון לעשן והתחושה הייתה מעולה. הניסיון היה לחלוטין שווה! אני ממצליץ לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים שלו ולהפסיק להכניס עשן לגופו!

הפסקת עישון במפגש של שעה

רחלה חמו, סגנית מנהלת בית ספר, 48 ,מהדרום

עישנתי במשך 32 שנים וכבר לא האמנתי שאוכל להיגמל, בשיחה אקראית גיליתי על שיטה ידידותית ולא כואבת. הגעתי לטיפול בלייזר סטופ ולאחר טיפול אחד הבלתי יאומן קרה, הנחתי את קופסאת הסיגריות ומאז לא נגעתי בה, עברה כמעט שנה. התחושה היא כיאלו לא עישנתי מעולם – אין לי שום רצון או צורך לעשן. אני ממליצה בחום

הצלחות של לקוחות - לייזר סטופ

 

הסיפור של אבי בן עזרא בן 56 פנסיונר קרן קיימת וכיום עובד במשטרה

לפני כ – 10 חודשים חל מהפך ענק בחיי נגמלתי מעישון לאחר 40 שנים רצופות של התמכרות.
כאשר אני מסתכל לאחור אני מבין שחיי נסובו סביב עישון סיגריות. שמעתי על השיטה חדשנית של לייזר סטופ דרך חבר שנגמל דרכה והחלטתי לתת לה הזדמנות.

כבר בטיפול הראשון נפרדתי מקופסת הסיגריות, למרות החששות מתהליך הפסקת העישון התוצאה הייתה מדהימה ומידית, לאחר מפגש של שעה אחת בלבד אבדתי לחלוטין את הרצון והצורך לעשן.

הצלחות של לקוחות - לייזר סטופ

 

הסיפור של משה בן דוד, 48 ראש מדור בדיקות מונים בחברת החשמל

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה שעברתי לפני כחצי שנה ואני ממשיך לחוות אותה כל רגע מיום שהכרתי את לייזר סטופ .
עד לפני כן הייתי מעשן כבד (בין 2.5 ל 3 חפיסות כל יום ) . הייתי בתחילת תהליך של איכות חיים ירודה בגלל הסיגריות , הייתי מתנשף כבד לאחר הליכה קצרה, בקיצור חיים לא טובים ולא בריאים. שלא לדבר על ההוצאה הכספית הגדולה כל חודש .
עד שהכרתי את שיטת הגמילה החדשנית שאינה כואבת ואינה פולשנית ושהיא מראה תוצאות מיידיות.
היום אני כחצי שנה ללא סיגריות ואני נושם יותר טוב , הקול שלי השתנה לטובה , העניים שלי נראות טוב יותר ואפילו צבע העור משתנה לטובה .
חברים יקרים מי כמוני יודע כמה זה קשה ובכדי להקל על התהליך התקשרו ללייזר סטופ להם יש את הכלים לעזור לכם ולגמול אתכם מעישון

הצלחות של לקוחות - לייזר סטופ

אורי אבן, איש תקשורת, 28, ת"א

לא אהבתי את העובדה שעישנתי וכשהגעתי ללייזר סטופ אחרי מספר ניסיונות בשיטות שונות ללא הצלחה, הגעתי סקפטי, לא הבנתי מה הקשר בין לייזר והפסקת עישון. כבר לאחר המפגש הראשון ההרגשה הייתה נפלאה לא היה שום צורך בסיגריה ושום רצון, התחושה היחידה שהייתה היא אושר וגאווה על העובדה שאני לא מעשן.

אני ממליץ לכל אדם הגיוני להפסיק לעשן בשיטה הזאת. אז לכל הסקפטיים שבניכם , הרימו טלפון עוד היום


שלומי כהן , עצמאי בתחום מיזוג האוויר, 50, מהדרום

אחרי כל כך הרבה שנים של עישון, החלטתי שדי, ניסיתי כל מיני שיטות, כדורים ומדבקות וזה לא עבד. ששמעתי על הפסקת עישון בלייזר לא הבנתי במה מדובר ואמרתי שניתן צ'אנס, מאז אני כבר כמעט שנה לא מעשן, הטיפול הצליח בגדול, את קופסת הסיגריות האחרונה השארתי במרכז של לייזר סטופ, ומאז לא התקרבי וגם לא מעניין אותי להתקרב, אם אתם באמת מחפשים משהו שיסייע לכם להפסיק לעשן אני ממליץ!

 

 

לפרטים נוספים הרימו טלפון עוד היום 0722-555111 או השאירו פרטכים ונחזור אליכם בהקדם :