הפסקת עישון

איך להפסיק לעשן בקלות

רבים מכם, המכורים לעישון סיגריות תהו במהלך חייהם איך ניתן להפסיק לעשן לצמיתות פעמים רבות להתחיל בתהליכי גמילה בעישון, להטיב עם בריאותם ולמנוע הוצאות כספיות מצטברות מיותרות, אך ההתמכרות העזה לניקוטין והצורך התמידי לעשן הכשיל אתכם במשימה הכה חשובה הזו. תהליך הגמילה הנו תהליך מורכב, הדורש הדרכה וליווי לכל אורכו, תוך התמקדות בגרימה לדעיכת הצורך הפיסי שבעישון אך גם בשילוב התמקדות בפן המנטלי, בצורך הרגשי לעשן סיגריה לאחר כל ארוחה, מנוחה או וויכוח.

התכנית הייחודית שלנו להפסקת עישון באמצעות לייזר תסייע בהמעטת הצורך והרצון לעשן עד כדי ביטול התלות בסם המזיק. אז אם מאסתם בשיטות שונות וחסרות תועלת כמו מדבקות, כדורים וברצונכם להיפטר מקופסת הסיגריות ההרסנית אנו ב"לייזר-סטופ" נחזיר לכם את איכות החיים בעזרת תהליך גמילה חדשני שיטה שאנה כואבת ואינה פולשנית. השיטה המבוססת על בסיס טיפול בלייזר מצליחה ומוכחת בכל העולם ומבטיחה לך להפסיק לעשן תוך מספר טיפולים.

איך אפשר להפסיק לעשן ?


הדרכים הבולטות

ישנן לכאורה שיטות רבות ונפוצות להפסיק לעשן אך נראה כי רוב המנסים את השיטות הללו חוזרים לעישון לאחר זמן מה. בין השיטות השונות ניתן למנות תחליפי ניקוטין ותרופות הבאות בצורות שונים כמו- מדבקות, מסטיקים, סוכריות ותרסיסים שונים. ישנן גם שיטות עצמאיות להפסקת עישון קיימות, ביניהן מדריכים להפסקת עישון הניתנים לרכישה בחנויות הספרים או מוגשים מטעם עמותות שונות כשירות לציבור.

הלהיט הנוכחי בשוק האביזרים בשנים האחרונות הוא הסיגריה האלקטרונית. הבעייתיות בשיטה זו היא שאין מידע מבוסס מחקרים מבוקרים על יעילותה בגמילה מעישון ולא על הסיכונים בשימוש בה. מעבר לכך שאין בחינה מדוקדקת של בטיחות השימוש בסיגריה זו, משרד הבריאות אף אוסר את השיווק שלה בישראל. (נכון להיום משווקת בארץ רק סיגריה שאינה מכילה ניקוטין ואינה דורשת את אישור משרד הבריאות).

הסיגריה האלקטרונית למעשה מדמה את פעולת העישון באמצעות תהליך של אידוי המקנה למעשן תחושה זהה לתחושת עישון סיגריה. אולם, לא הוכח באופן מדעי כי סיגריה אלקטרונית אכן יותר בריאה מסגריה אמתית, ואף רבים סבורים כי הנוזל המצוי בה מזיק לבריאות ומשרד הבריאות שיגר אזהרה בנושא. בנוסף ישנם טיפולים אלטרנטיביים שונים למרחיקי לכת כמו ביו אנרגיה, דיקור ופרחי באך, אולם שיטות אלו נמצא כיעילות רק לזמן מוגבל ואינן מבטלות את ההתמכרות והצורך בעישון.

אנו מאמינים כי יש סיכון רב בהכנסת חומרים שאין אנו יודעים אם הם מזיקים לגוף ומה ערכן הסגולי. בנוסף רובן נעשות כמעט לגמרי בצורה עצמאית, ללא תמיכה וליווי במטופל, מה שדורש מהנגמל רצון חזק ומשמעות עצמית גבוהה.  אז מה עושים?


רוצים להפסיק לעשן בקלות ? הגעתם למקום הנכון!


הפסקת עישון בלייזר – הייתכן ?
התוכנית המיוחדת להפסקת עישון באמצעות לייזר פותחה על־ידי אן פֶּנְמֵן הבריטי, וכיום היא נחשבת לשיטה עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטיפול באנשים המעוניינים להפסיק לעשן בקלות. בעקבות ההצלחה המסחררת ברחבי העולם כולו עם רבבות אנשים אשר נגמלו מעישון, שיטת לייזר סטופ עכשיו כאן, גם בישראל.

רוצה להפסיק לעשן

התוכנית לאיך להפסיק לעשן בקלות כוללת :

  1. טיפול מיוחד באמצעות לייזר.
  2. הדרכה, ליווי ותמיכה מלאה במהלך כל שלבי התהליך.


כיצד טיפול בלייזר משפיע  בקלות בעצם על גמילה מעישון ?

טיפול באמצעות לייזר קר (אינו פולשני, אינו כואב וצורב) אל נקודות האנרגיה הנמצאות בגופנו באזורי האוזניים, פנים והידיים מוביל את האדם להמעיט ובהמשך לבטל  בצורך לעשן מיידית ! למעשה, יותר מ90% מכלל לקוחותינו מפסיקים לעשן לגמרי כבר לאחר הפגישה הראשונה!


הדרכה, ליווי ותמיכה מלאה למפסיקים לעשן

הטיפול באמצעות לייזר מעלים את הצרכים הפיזיים לניקוטין שבסיגריות אך במקביל יש להעניק גם מענה לצורך הרגשי שבעישון (עישון לאחר ארוחה, עישון להרגשת שחרור ונינוחות וכו'). אנחנו מודעים ומבינים היטב שהצרכים השונים קשורים זה בזה ולכן, הכרנו תוכנית הדרכה וליווי  נרחבת בכדי  לסייע לכם לעבור את מרכיבי הגמילה בקלות, ביעילות ובמהירות האפשריים.


עלויות התכנית

למעשה בהשקעה של עלויות קניית  קופסאות סיגריות במשך חודשיים עד שלושה  בלבד,  אתם יכולים להפסיק לעשן בקלות כבר עכשיו !!! בוא נאמר את האמת, העלות היא ממש לא המרכיב החשוב בנושא, אלא הרצון והצורך הקיימים והחשובים יותר –  להפסיק לעשן בהקדם ובקלות, ובשביל זה בדיוק אנחנו כאן – לעזור לך להצליח!


לפרטים נוספים

לכל שאלה ותהייה, אל תהססו,  חייגו ל 0722-555111 או מוזמנים להשאיר כאן פרטים בטופס הבא וניצור עמכם קשר בהקדם.

אם אתם מעוניינים בטיפול יעיל, מהיר ומוכח כבר מהמפגש הראשון, אנחנו כאן ונשמח לעזור לעזור לכם!

איך להפסיק לעשן, להפסיק לעשן בקלות איך להפסיק לעשן, להפסיק לעשן בקלות